1. Final Series of GTS – ST. Croix CII

Všem vám přeji krasný den a po delším odmlčení vám přinášíme krátkou reportáž z našeho posledního šampionátu ve hře GRAN TURISMO SPORT. Jedná se o šampionát dvoučlených týmů v kategoriích GR1 a GR3. Tým se vždy musel rozhodnout pro značku vozů a nahlásit před začátkem šampionátu.

Jezdci měli na vybranou ze značek těchto vozů Mclaren, Mazda, Peugeot, Hyundai a Dodge. Jezdci vyjeli do úvodního závodu nejprve v kategorii GR3. V této kategorii probíhá 10min kvalifikace, která určí pořadí jezdců na startu a následně závodníci vyrazí do 30min závodu. Následovala krátká pauza, aby se mohli nachystat kolegové z týmů a následoval závod s vozy GR.1. Tato skupina nám vždy startuje bez kvalifikace, a to na základě opačného startovního pořadí podle dojetí předchozího závodu GR.3. Jako první byla vybrána trať St. Croix ( Svatý kříž ), rozvržení C2.

Kvalifikaci v GR.3  ovládl KSZR_Hulip před JJRT_Thor, jako třetí dojel TTR_PanTom, čtvrtý SRS_CoolBooy92 a pátý SRS_Shepard1981. V samotném závodě nebyla nouze o pěkné souboje, ale i drobné strkanice. Jednu z nich odnesl jezdec SRS_CoolBooy92, který se po nárazu do svodidel propadl pořadím na osmé místo. Startovním roštem se propadl také TTR_PanTom, který musel krotit svuj McLAREN. Postupem času se pořadí na pozicích ustálilo a jezdci si drželi svá místa. Pro první místo si dojel KSZR_Hulip, Druhý JJRT_Thor, třetí místo si vybojoval Slawa288, čtvrté místo si vyjel SRS_Shepard1981pátou příčku obsadil BMS_DiavelDriver. V této kategorii se ve všech závodech používají závodní střední pneumatiky. 

Do druhého závodu nám kolegové z týmů nastoupili v opačném pořadi v kategorii GR1. Zde se používají závodní měkké pneumatiky, opotřebení pneumatik je v obou kategoriích je nastaveno 3krát a spotřeba paliva je 1krát. Tato kategorie nám přinesla mnoho zajímavých soubojů po celou dobu závodu. Jezdci startující ze zadních pozic měli těžší práci propracovat se na lepší příčky v tomto závodě. První příčku si vyjel Jackvykalovac, druhou KSZR_McLukeK, třetí SRS_charlies_BJP, čtvrtou SRS_Tores a pátou GTB_Chazzy. 

V dalším klání se přesuneme na závodní okruh SARDENA rozvržení A. Kde nás čeká opět mnoho zajímavých soubojů v obou kategoriích.

Děkujeme vám všem za pozornost a těšíme se na další setkání,váš SRS TEAM.

Gr.3

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *