2. Sardinie Rozvržení A

Přeji všem krásný den a vítám vás u další krátké reportáže z posledního šampionátu ve hře GRAN TURISMO SPORT. Tentokrát sme zavítali na Italskou půdu, na trať Sardegna rozvržení A. Po počátečních problémech s konektivitou internetového připojení odstartovala 10 minutová kvalifikace s kategorií GR3. Kvalifikace se nejlépe vydařila KSZR_Hulip, před druhým KKR_Windrunner46, třetí místo bral Jackvykalovac, čtvrtý se kvalifikoval SRS_Shepard1981 a pátý BMS_DiavelDriver.

Závod odstartoval a hned v první zatáčce nám došlo ke kontaktu a propadu Jackvykalovac na osmou příčku. V průběhu závodu nám docházelo ke spoustě soubojů, tato trať je k tomu předurčena. Postupem času se na trati vytvořili dvojice, trojice jezdců kteří sváděli tuhé boje o každý centimetr tratě. Obzvláště BMS_DiavelDriver a SRS_Shepard1981 si nic nedarovali a ve spoustě případů to pěkně jiskřilo. BMS_DiavelDriver však v závěru závodu udělal chybu a připravil se tak o pěkné umístění. Závod nám opanoval stylem start-cíl KSZR_Hulip, druhou příčku bral KKR_Windrunner46,  třetí místo vybojoval Jackvykalovac, čtvrté místo
bral TTR_PanTom a pátý dojel SRS_Shepard1981.
Do druhého závodu v kategorii Gr1 nám týmoví kolegové nastoupili v opačném pořadí než dojeli týmoví kolegové. Hned na startu závodu nám došlo k hromadné havárii do které se přimotali tři jezdci. S touto kategorií si jezdci museli dávat pozor a rozvážně pracovat s plynem. Jezdci nám po celích 30 minut sváděli velmi dramatické souboje a po celou dobu museli udržovat maximální koncentraci. Výborný závod odjel NyciCZ2 a opanoval tento závod. Opravdu zasloužené vítězství. Druhé místo vybojoval KKR_Windrunner46, třetí místo bral KSZR_McLukeK, čtvrtý dojel SRS_Tores a pátý Jackvykalovac.

V příštím závodě zavítáme do BELGIE na světoznámou trať SPA- FRANCORCHAMPS.
Těšíme se opět na vás a děkujeme za vaši přízeň.TÝM SRS.

GR.3

GR.1

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *