5. Alsace vesnice – Porsche 911 Carrera RS Club Sport 95

Od posledního úterního závodu ze série  
Europe Challenge Series z Americké půdy kde jsme mohli spatřit kategorii vozidel BMW a jeho poslední závod. Tak už se nám čas naplnil a přesunuli jsme se do druhé části zaměřené na vozidla Porsche. V této části turnaje se podíváme na čtyři tratě s vozy Porsche.
 
Chtěl bych vás uvítat na prvním klání. Pojdmě na to zde ve Francii krajinné oblasti ve vesničce Alsace kde si dali  dostaveníčko příznivci simracers.cz. 
Jak už o sobě vypovídá parta pacientů v oblasti SIMRACINGU mohli prověřit své zkušenosti zde jsme použili vozidlo Porrsche 911 z 95″ Auto pro fajnšmekry. Ale to by nebylo jen tak protože závodníci to měli trochu složitější bylo zde povoleno ladění vozu a právě zde se lámal chleba. Pro mnohé nová zkušenost pro ostřílené borce jako třeba pro KKR_Luky-Walker nebo i takového KKR Milánka to byla určitě hračka. Ani Brněnský vytrvalec BRT_charlies_BJP nezůstával pozadu. Tito jezdci si už před závodem nic nedarovali a mohli jsme očekávat super klání. Ano ale tady nastává velký průlom jelikož jezdci stáje Simracers nechtěli se nechat zahambit byl to právě SRS_Fefr (Zdenda). Ten se opravdu nenechal odradit a na Brněnského soka celý závod dorážel.
 
Ale i druhá část závodního pluku se nenechala a od začátku po finální cílový praporek zde stále jsme mohli vidět souboje občas to bylo velmi kontaktní ale vše v rámci regulí, zde se nám postarali o ostré boje jezdci jako SRS_Sabaton, Dangersvk89 ukázal svou neuveřitelnou formu a Tomasz bránil a hájil zdárně svou šestou pozici. A v posledním kole ztratil tuto pozici ale poslední zatáčka poslední kolo byla šance využit špatný nájezd do zatáčky a zpět přebrat velení na pátém fleku. Protože při problému který nastal pro jezdce reprezentujícího KKR a zatím lídra šampionátu KKR_Luky-Walker (Lukáš Procházka.) A zde si vybral daň tu nejvyšší a to stávkující internet dal možnost jezdcům se posunout o příčku výše. 
 
Děkujeme všem jezdcům za fajn závod.

Autor článku a foto Tomasz85.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *