6. LaSarthe – Porsche 962C Gr.1

Na Europe Challenge Series Porsche netrpělivě čekají někteří jezdci a to na každé úterní boje, tento závod na trati LaSarthe nebo chcete Le Mans a to varinta klasické  bez šikan byla pro mnohé dlouhým očekáváním.
Vrhněme se do závodu  kvalifikace proběhla úspěšně a jezdci můžou startovat 40. minutové boje. Zatím náš lídr šampionátu sám velký KKR Luky za sebe na tento závod sjednal náhradu a to KKR Frosty. Aby toho nebylo málo stále tu máme zastoupení za Krupajze a to KKR Milánka už toto ledacos naznačovalo že borci přítomní si nic nebudou chtít darovat. Přípravy na tuto trať nepodcenil BRT Charlie ale co se nám to stalo chyba lávky a Brňák Charlie se před závodem dozvídá že již zmíněný Luky nejede no nevadí ale pro tohoto závodníka bylo v klání určitě jedno velké překvapení a to ze stáje -simracers –  SRS Sabaton ten z čista jasna docela dost zatápěl a chvílemi boje se zdáli dosti vyrovnané až překvapivé momenty.
I na druhém běhu startovního pole  se jezdci snažili. Tento závod někomu sedl více někomu méně ale každopádně určitě nám zamíchal s průbežným pořadím. 
 
Děkujeme všem jezdcům za fajn závod.
www.simracers.cz
Autor článku a foto Tomasz85.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *