7. Suzuka – Dallara SF 19 GR.X

Pro mnohé tento závod byl svátkem pro někoho zase strašákem. Kategorie GR.X a  formule Toyota či Honda není pro všechny závodníky  šálek kávy. Ale pojďme se vrhnout na závodní trat  Suzuka na Japonské půdě.  Tato trať byla zprovozněna roku 1962. Ale od roku 1987 hostila né jeden závod F1  a mnoho lukrativních závodů. Délka tohoto závodního okruhu je 5807m. Přesuneme se na náš virtuální večer. Jezdci z Lobby A jsou netrpělivě připraveni na svých pozicích, jezdci z Lobby B. vyčkávají na značkách a sledují své kolegy, soupeře a kamarády v prvním závodu . 

Už je odstartováno světla zhasínají a jezdci ve svých milisetinách sekundy roztáčejí svá kola a dávají do pohybu SF19ky …. Néní divu že první příčky zde obsadili jezdci z KK Race Klubu. Průjezd první zatáčkou a tempo nám začali udávát první tři jezdci , Podma (náhradník za Luky-Walker asi se zalekl divokého stroje SF19.), Mílanek a Balis (náhradník za Fabiarstdi). Je radost tyto jezdce stíhat a pronásledovat. Utvořil se krásný vláček a jezdci nasazují tempo a začínají přidávat do kotle.

V pátém kole se nám na třetí pozici probojoval McLukeK,, první jezdci se nám začali v 13. kole objevovat v boxech ale ostřílení matadoři ještě vyčkávali a začali taktizovat a uvidíme zda se jim to vyplatí.

Po kompletních zastávce v boxech se nám jezdci ve 14.kole seřadili a vypadalo to asi takto. 1.Podma, 2.Balis , 3.McLukek. Ale Milánek vykukoval ze 4té pozice  a vyčkával chyby soupeřů nebo vhodné příležitosti.  Ale toto bohužel nenastalo.  

 
Jezdci nám dojeli : 1.KKR_Podma, 2. KKR_Balis, 3.MclukeK, 4.KKR_Milanekh, 5.Svejdik70, 6.Vit_Sarbi, 7.Matesss, 8.Patrnciak_Viktor, 9.RRR_Tores, 10.BRT_Charlies, 11.SRS_CoolBoy, 12.SRS_Radek Krupka, 13. ToxicAlan. Nejrychlejší kolo nám zajel Balis ve 22.kole s časem 1:39.590. 
 
Vrhněmě se již nedočkavě na Lobby B toto ovšem byla jiná káva oproti jezdcům z Lobby A. Úvodní kvalifikaci máme za sebou zde to vypadalo že bude dominovat a udávat tempo tým TTR ale v poslední části kvalifikace jim to trošku překazil Tomasz85 který jel jako náhradník za týmového kolegu SRS_Fefr. A můžeme startovat závod, jezdci se netrpelivě odlepují ze svých pozic a najíždí do první zatáčky a začínají se dít věci první pozici získáva TTR_Ducmis, druhý PanTom ale začína je pronásledovat Tomasz85.  ze čtvré pozice Snowmaker, dále OP_Cz nováček a host šampionátu který podával velice krásný a solidní výkon celý závod. Pote v průběhu závodu  má problémy Snowmaker se svým vozem a mírně se propadl. Mohli jsme tu vidět útoky jezdců a předceněné síly závodníků, zde byla vidět velká motivace a bohužel to nenechalo chladné následky v podobě vytrestání trati. Jezdci jako NyciCZ v útocích na SRS_Sabatona, dále Riam v konfliktu s Bio_CZ který bohužel skončil nedobrovolně v kačírku. Poté jezdci se nám trošku uklidnili a závod pokračoval. Moc dlouhého trvání to nemělo YvettaLando nám najíždela do soupeřu a nesledovala vlajky konkrétně v tomto případě modré zbarvení a jezdcům o kolo dosti komplikovala průjezdy. 
Tento nešvar zřejme okoukal i druhý jezdec RRR_Merry a jezdci nám okořenili i zábavu neodržením PITLine čáry. Závěr závodu byl pestrý kouzelník TTR_PanTom získal náskok bezmála 5ti. vteřin na druhého Tomasz85 ale byl dohnán na úkor šetření paliva a obav zda dojede závod. I toto se vymstilo jezdci z TTR klanu Bio_CZ a tomu došlo opravdu palivo.
 
 
 
Konečné umístění :
1. TTR_PanTom, 2. SRS_Tomasz85, 3. TTR_Ducmis, 4. Snowmaker, 5. Diavel_Driver , 6. Kajo2603, 7. OP_CZ, 8. Lulu_CZ, 9. Riam, 10. Nyci, 11. Bio, 12. SRS_Sabaton, 13. DRE_Brando, 14. Yvetta , 15. RRR_Merry .    
 
TEXT,Foto a edit: Tomasz85.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *