8. Lago Maggiore – Subaru WRX GR.3

Dobrý a krásný den vám přejeme u dalšího ohlédnutí z našeho šampionátu Asia series, tentokrát jsme se přesunuli na fiktivní italskou trať Autodrome Lago Maggiore s vozem Subaru WRX kategorie GR.3

 
Nejprve přišli na řadu jezdci lobby A. V této lobby nám opět zaskakoval jezdec Adrian Podmanický (KKR_POdma_A_F) za zdravotně indisponovaného Jirku Navrátilíka (KKR_milanekh).
Hned v prvních kolech kvalifikace ukázal své schopnosti a ujal se vedení, druhou příčku držel Luky Walker Procházka následovaný dalším jezdcem KKR týmu Fabim.
na konci kvalifikace se nám ovšem posunul na druhé místo McLukeK.
Výborně nám taktéž zajel náš jezdec a tím je SRS_CoolBooy92 (Jan Šejnoha) a startoval nám z pátého místa. 
Start závodu přinesl mírné boje mezi první čtyřkou, nejlépe z toho vyšel KKR_POdma_A_F a vytvořil si mírný náskok.
Ostré souboje sváděl SRS_CoolBooy92 s věčným hecířem BTR_Charlies_BJP (Martin Koumal).
Na prvních pozicích se pořadí ustálilo a boje probíhali od páté do deváté příčky.
Podma si postupem času vytvářel stále větší náskok a nenechal nikoho na pochybách komu bude patřit první místo. Výborný souboj nám předvedl BTR_Charlies_BJP s nováčkem Matesss123 na 8 respektive 9 pozici.
Zajímavý závod nám vyhrál KKR_POdma_A_F , na druhém místě dojel KKR_Luky-Walker a třetí příčku pak získal McLukeK.
 
Konečné pořadí: 1. KKR_POdma_A_F, 2. KKR_Luky-Walker, 3. McLukeK, 4. KK_FABIARSTDI, 5. svejdik70, 6. SRS_CoolBooy92, 7. Vit-sarbi33, 8. BRT_charlies_BJP, 9. Matesss123, 10. Patrnciak_Viktor, 11. Toxic_Alan74, 12. RRR_Tores, 13. SRS_Radek_Krupka
 
 
Po krátké pauze nám vyjeli na trať jezdci lobby B a opět bylo o zábavu postaráno. Samotnou kvalifikaci ovládl TTR_PanTom následovaný jezdcem KAJO2603 a na třetím místě nám dojel TTR_Bio_CZ.
Velice dobře se opět ukázal nováček OP-cze, který startoval z pátého místa. Výborně odstartoval jezdec SRS týmu Tomasz85 a TTR_Ducmis007, kteří se prokousali na 4. a 5. místo.
Výborně se stouto tratí a mužskými rivali poprala jedna ze dvou žen startovního pole Lucianafer.
V průběhu závodu se ze zadních příček prokousal do předu snowmaker76, který bohužel po hodinách se svým vozem o pár příček přišel.
V závěru závodu sme viděli krásný fair play moment kdy SRS_Tomasz85 jedoucí na 5. místě doslova dotlačil do cíle TTR_Ducmise, kterému došlo palivo. Opravdu krásné gesto. V samotném závěru nám předvedli TTR_PanTom a KAJO2603 souboj o první místo ze kterého vítězně vyšel PanTom, třetí nebodovaný OP-cze, takže na třetím místě dojel TTR_Ducmis007 za pomocí pátého SRS_Tomase85.
 
Konečné pořadí: 1. TTR_PanTom, 2. KAJO2603, 3. TTR_Ducmis, 4. SRS_Tomasz85, 5. snowmaker76, 6. Diavel_Driver, 7. Bio_CZ, 8. LuLu_CZ, 9. SRS_TheFefr, 10. Riam-cz, 11. Lucianafer, 12. Branik342, 13. NyciCZ2, 14. Yvetta Lando
 
Příští závod před vánočními svátky nás čeká velice zajímavá trať v japonsku. Budeme se opět vracet do KYOTO DRIVING PARKU a to konkrétně na fiktivní trať zámou jako YAMAGIWA.
Jezdci usednou do městského vozu Mazda MX5 Roadster Touring.
 
Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se u dalšího závodu naviděnou a naslyšenou.
 
Mějte se krásně a za celý tým SRS přejeme hezký den.Ještě bych rád poděkoval našemu komentátorovi SRS_LadesK, který opět odvedl skvělou práci. Díky
TEXT SRS_Sabaton_1974, Foto, edit: SRS_LadesK

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *