O nás

Esport Racing organization

Simracers_czech Tým

Něco málo o našem týmu a naší práci

Simracers_czech CZ / SK

Simracers Czech je nezávislá sim racing organizace. Tvořená užším jádrem vedení komunity. Ládou ( LadesK), Tomášem (Tomasz85) a Lukášem (Sabaton). Tito tři lidi stojí za vznikem Simracers. 

Myšlenka je tvořit závodní klání , šampionáty, trénink pro začátečníky a v neposlední řadě uspořádat i reálná setkání s někým meetingem a školením i závody toto je plán na budoucí sezónu.

Jsme v šamponátech odkázáni na vlastní iniciativu a pro jezdce zajišťujeme i nějaké ty malé ceny v podobě poháru a věcných cen. Pro případ i spolupráce i pomoc z řad jezdců uvítame jakou koliv pomoc. Vznikne zde na webu i plnohodnotné členství a síň jezdců kteří se podílí na vývoji Simracers Czech.

Zda-li budete chtít podpořit komunitu necháme to zcela na vás pro vaše dobrovolné dary otevíráme členský účet. A co se stane s vaší podporou? otevřeme pro všechny větší možnosti dostupnosti cen, realizace setkání a zlepšovaní techniky pro livestream a mnoho dalšího.

Bankovní spojení:

123-2922300287/0100

Vážíme si vaší přízně ,za to že s námi jezdíte i podílite se na rozvoji Simracers Czech. 

Představujeme vám lidi, které unás potkáte

Admin tým

Admin tým se stará o chod organizace, připravuje šampionáty, zorganizovává živé vysílání, řesí také závodní prohřešky a spoustu jiných věcí. Hlavně se stará o web aby jste měli vše z první ruky.

SRS_LadesK

Vladimír Kappel

SRS_Sabaton_1974

Lukáš Hradecký

Představujeme vám další členy týmu

Jezdci týmu Simracers_czech

Chceš být i ty součástí našeho závodního týmu a reprezentovat náš klub různých šampionátech? Není nic lehčího než se nám ozvat.

SRS_charlies_BJP

Martin Koumal

SRS_TheFefr

Zdeněk Fefrčík

SRS_Branik342

Branislav Ivan

SRS_CoolBooy92

Jan Šejnoha

SRS_Shepard1981

Jiří Cára

SRS_Radek_Krupka

Radek Krupka

SRS_Alan1974

Alan Janák

SRS_misaice77

Michal Švarc

SRS_Tores

Daniel Toráč

Follow Us

Podpora

Obecné dotazy, Webová podpora, Sponzoring

Info

Informace, Reportáže, Obecné dotazy

Marketing

Obchodní nabídky, Sponzoring

Partneři

Naše organizace spolupracuje s těmito firmami a organizacemi.

RECART

Jako fandové simracingu a motorsportu obecně jsme se rozhodli postavit závodní simulátor, který by byl primárně určený pro zimní trénink našich motokárových závodníků. Vzhledem k tomu, že naší prací je v rámci rodinné firmy vyrábět stroje a zařízení, padla volba na vlastní stavbu. Po roce vymýšlení, vyrábění, vylepšování, testování a dalšího vylepšování nás napadlo, že by naše výrobky mohly udělat radost i někomu jinému.

Crystal Cruisers

Neváhejte a navštivte webové stránky našeho partnera. Nabízí mnoho služeb a postará se o vašeho čtyřkolého miláčka.
Obsáhlý eshop kde najdete spousty produktů pro váš automobil.

KKRace Tým

Jsme organizační tým, který se zabýva organizováním závodů v herní sérii Gran Turismo. Organizujeme v spolupráci s Autoklubem ČR národní šampionát v herním titulu Gran Turismo. Mimo to najdete u nás naše vlastní šampionáty. Pod značku KK RACE taky patří simracingový tým KKR.