ČSL 1.Kolo Dragon Trail

Zdravím všechny fanoušky Sim racingu.

Pojďte se snámi podívat na krátké shrnutí 1.kola Československé ligy v Granturismo 7.

Vítám vás u krátkého shrnutí 1. závodního kola. Z důvodu Update, která přinesla neblahé účinky na většinu jezdeckých náčiní, rozhodla se pořádající organizace KKRace na odkladu startu, ale naštěstí jen o týden.

V sobotu 4.6.2022 ve večerních hodinách vypuklo losování jednotlivých závodních skupin. Vše probíhalo v přímém přenosu na YT kanále KKRace, aby nedošlo k pochybení rozlosování. Tento los probíhal velmi dlouho, protože se rozlosovávála necelá šedesátka jezdců. V tomto losu se objevily i jména našeho závodního týmu Simracers_czech.

Záznam z živého losování

ČSL - 1. Los do skupin

Pojďme se podívat na jednotlivé Skupiny.

SKUPINA "A"

Ve skupině a se startovní rošt postavily jezdci Simracers_czech v podání SRS_TheFefr ( Zdeněk fefrčík), SRS_Shepard (Jiří Cára). Jezdci bojovali do poslední chvíle a vybojovali krásné: SRS_TheFefr - 4.Místo / SRS_Shepard - 9.Místo

SKUPINA "B"

V této skupině mělo Simracers_czech zastoupení v podání SRS_Tores (Daniel Toráč), SRS_misaice77 (Michal Švarc) a na konec SRS_CoolBooy92 (Jan Šejnoha). Tato lobby byla také nacpána velmi známými jmény, ale naši jezdci se toho nezalekli a bojovali. Umístění: SRS_Tores - 10.Místo / SRS_misaice77 - 11.Místo / SRS_CoolBooy90 - Bohužel selhala internetová konektivita a proto závod nedojel.

SKUPINA "C"

Poslední skupina kde Simracers_czech mělo obsazení a to posledního přihlášeného jezdce do tohoto kola, byl jím SRS_LadesK (Vladimír Kappel). Zachoval klidnou hlavu, čož se vyplatilo a vyjel tak vítězství ve své skupině. Za sebou do cíle dovezl i na stříbrnopu medaili kolegu z druhého týmu TTR a to konkrétně Bio_CZ (Jakub Herman).

ČSL 2. Kolo

Následující kolo nás čeká omnoho více náročný závod. Konkrétně Dytona Road Course a to s vozy Chevrolet Corvette GR.3.

Pojedeme dlouhých 90min, povinné budou všechny závodní směsy. Držte nám pěsti.

V sobotu nás čeká los do jednotlivých skupin v přímém přenosu takže se můžete podívat ZDE jak los probíhal.

 

Budeme se na vás těšit při ohlédnutí zá tímto závodem.

Tým Simracers_czech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *