ČSL 2.Kolo – Daytona

Zdravím všechny fanoušky Sim racingu.

Pojďme se podívat na odjeté 2.kolo Československé ligi v Granturismo 7.

Vítám vás u krátkého shrnutí 2. závodního kola. Tentokrát z okruhu Daytona. Opět se losovali skupiny a naši jezdci byli ve všech skupinách.

V sobotu 18.6.2022 ve večerních hodinách vypuklo losování jednotlivých závodních skupin. Vše probíhalo v přímém přenosu na YT kanále KKRace, aby nedošlo k pochybení rozlosování. V tomto losu se objevily i jména našeho závodního týmu Simracers_czech.

Záznam z živého losování

ČSL – 2.Kolo los do skupin

Pojďme se podívatr na jednotlivé Skupiny.

SKUPINA "C"

V této skupině se nám na startovní rošt za náš tým postavil Zdeněk Fefrčík (SRS_TheFefr). Jeho lobby byla opravdu hodně silná, nejedno známé jméno, ale nezalekl se a bojoval do samého konce a vybojoval krásné 8.Místo.

SKUPINA "D"

V této skupině už to bylo více SRS. Sešli se zde týmový jezdci v podání:
Vladimír Kappel (SRS_LadesK), který vybojoval 2.Místo. Následovaný Alanem Janákem (SRS_Toxic74) a dojel tak na krásném 3.Místě. Dále nám nastoupil Jirí Cáry (SRS_Shepard-1981) a jeho umístění bylo krásné 5.Místo. A nakonec s námi tuto skupinu obhajoval Daniel Toráč (SRS_Tores) a dojel si tak pro vynikající 6.Místo.

ČSL 3.Kolo

V třetím kole se potkáme na fiktivním okruhu závodního parku Kyoto Driving Park, rozložení tratě Yamagiwa v opačném směru.

Závod vypsaný na 60min pojedeme s vozy Mercedes-AMG GT Black Series ´20.

Aby toho nebylo málo tyto silné a těžké vozy obujeme do Sportovních pneu a to Střední a Tvrdou, které budou povinné vystřídat během závodu.

Nenechte si ujít sobotní losování ZDE, které proběhne v pozdních hodinách z důvodu GT Fusion 2022 kde organizátoři ČSL bojují o světovou prestiž.

Držte nám pěsti a uvidíme se opět u krátkého reportu z 3.Kola.

Tým Simracers_czech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *