ČSL 4.Kolo Alsace

Přejeme krásný den u dalšího krátkého ohlednutí za závodem.

Máme tu shrnutí 4.Kola kde se naši jezdci utkali s vozy KTM a bylo opravdu na co koukat. Tento unikátní vůz na sportovních pneumatikách ukázal opravdu velkou parádu na francouzské traťi Alsace – vesnice.
Divokost a mrštnost, to byl styl jízdy některých našich jezdců. Povinost byla Tvrdá sportovní směs, ale díky velmi krátkému řasu ztráveném v boxech jezdci využívali převážně měkkou směs, která byla sice nejrychlejší, ale zároveň i nejnebezpečnější volbou.
Všichni jezdci závod dojeli do samotného konce a níže se dozvíte jak si v jednotlivých skupinách vedli.
Váš tým Simracers_czech.

ČSL – 4.Kolo los skupin

Pojďme se podívat na jednotlivé skupiny do kterých byli vylosováni naši jezdci

V této skupině se utkali naši dva členové  a tentokrát musím uznat, že šlo o opravdu silnou skupinu plnou velmi rychlích jezdců. 

Nastoupil Vladimír Kappel - SRS_LadesK který se umístil na 6. místě a Jan Šejnoha - SRS_CoolBooy92 s celkovým průjezdem na 9.místě.

Zde nám bojovali hned tři jezdci a opět to nebyla vůbec lehká skupina. Ale naši závodníci vybojovali výborné pozice.

Jiří Cara - SRS_Shepard-1981 se umístil na 5.místě, v závětří dojel Daniel Toráč - SRS_Tores a to na 6.místě a na závěr Martin Koumal - SRS_charlies_BJP dojel na 9.místě.

V poslední skupině nám nastoupil náš nebojácný jezdec Branislav Ivan - SRS_branik342, který zde boužel bojoval sám. Ale nelekl se vůbec ničeho a dojel na skvělém 6.místě. Sešli se nám zde všechny organizace, které aktuálně na české scéně fungují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *