ČSL – 6.Kolo Tsukuba

Krásný dobrý den, vítáme vás u dalšího stručného přehledu z odjetého 6.Kola.

Šampionát Čerskoslovenská liga GT7 2022 je v plném proudu a my jsme se přesunuli do 6.Kola. Jezdci se utkali na trati Tsukuba v Japonsku a to s vozem též japonské automobilky Toyota Yaris GR Performance. Závod sám o sobě byl velmi zpestřený a to tím že nás čekali celkem tři závodní kola během závodního večera, ale to nebylo vše. Také počasí si snámi pohrávalo, střídal se déšt s tmou a jezdci tak museli dobře naplánovat strategii gum podle pomalu usichající tratě. Povinná sada byla závodní měkká. Celkem byli jezdci rozlosováni do třech závodních skupin. Konečný výsledek pak rozhodoval po odjetí všech třčech závodů. Samozřejmě se zůčastnili i naši jezdci SRS. Pojďme si tedy představit jak se jednotlivým jezdcům vedlo.

Závodní skupina A

Zde nám nakonec odjelo pouhých 6. jezdců, zčehož byli dva z týmu SRS a to konkrétně SRS_LadesK - který vybojoval po celkovém večeru krásné druhé místo společne s Liborem Moutelíkem z týmu Liqui Moly. Druhý jezdec SRS_TheFefr si dojel pro celkové krásné čtvrté místo. Oba jezdci si odnesli výborné umístění do celkového bodování.

Závodní skupina B

V této skupině nám bojoval osamocený Daniel Toráč jezdící pod nickem SRS_Tores. Po prvotních menších komplikacích se hrdě pustil do závodu a vybojoval krásné celkové 9. místo. Daniel to neměl vůbec jednoduché, potýkal se v lobby s nejedním známým jménem .

Závodní skupina C

Poslední skupina měla největší obsažení našich jezdců. První SRS_CoolBooy92 - bojoval každým milimetrem trati, nakonec z toho bylo výborné 5. místo v celkovém bodování. Druhým jezdcem by SRS_Branik342 - tomuto jezdci tato trať i vozidlo svědčí, mohli jsme se o tom přesvědčit už v minulém šampionátu Challenge Asia series a vybojoval tak celkové 7. místo. V závěsu za ním skončil třetí jezdec SRS_Shepard-1981 tedy na celkovém 8. místě. Tato skupina byla velmi náročná a proto všem účastníkům gratulujeme za jejich umístění.

ČSL - 6.Kolo Losování

Na Kanále YT KKRace najdete veškeré losování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *