ČSL – 7.Kolo Lago Maggiore

Krásný den vítáme vás opět u krátkého přehledu 7. odjetého kola.

Máme za sebou 7.kolo ČSL GT7 2022. Opět jsme se sešli formou třech závodů v jeden večer. Jezdci osedlali závodní speciál značky Red Bull junior, tudíž slabší verzi. Jelo se na italské půdě na trati Lago Maggiore poměrně krátké verzi v kombinaci s rychlím autem. Přihlášených jezdců nebylo mnoho a tak byli roděleni do dvou závodních skupin, kde jsme měli i my své zastoupení. V krátkosti si popovídáme jak nás jednotlivý jezdci reprezentovali.

Závodní skupina A

V této skupině jsme měli větší zastoupení. Martin koumal - SRS_charlies_BJP si vedl velmi dobře ve všech třech závodech a vyjel si celkové 5.místro. Dále SRS_TheFefr - Zdeněk Fefrčík vybojoval krásné 8.místo. No a nakonec Vladimír Kappel - SRS_LadesK se zůčastnil pouze dvou závodů. Ze zdravotních důvodů bohužel ze třetího odstoupil a nakonec získal finální 7.místo.

Závodní skupina B

V této skupině nám bojovali dva jezdci. Prvním byl Daniel Toráč - SRS_Tores, který vybojoval krásné 6.místo. Dále zde bojoval Jiří Cara - SRS_Shepard-1981, který byl v těsném závětří Daniela a vybojoval 8. místo.

ČSL - 7.Kolo Losování

Na Kanále YT KKRace najdete veškeré losování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *